Prodavač/ka, M&S, Plzeň (OC Olympia)

Jsme známá britská značka, která se pohybuje na trhu módy a dobrého jídla už neuvěřitelných 130 let. Základem naší důvěryhodnosti a stability je ohleduplný přístup ke světu kolem nás. Dáváme si záležet, abychom zákazníkům přinášeli nadčasovou módu, která se neomrzí a výborné potraviny pro opravdové gurmány.

Proč k nám?

  • Počítáme s Vámi, proto Vám nabízíme smlouvu na dobu neurčitou
  • Garantujeme vám pravidelný příjem a navíc vám poskytneme slevu na veškeré zboží
  • Nabízíme Vám nástupní mzdu 16 000 Kč hrubého, po splnění testu po zaškolení, nejpozději po 3 měsíční zkušební době 18 000 Kč hrubého
  • V případě splnění plánu tržeb získáte zajímavý měsíční bonus
  • Uplatníte své zkušenosti a zároveň se můžete naučit spoustu nového
  • Respektujeme Váš soukromý život, snažíme se nabídnout Vám pravidelné směny

Co Vás čeká?

Zákazník je u nás na prvním místě. Spolu se svými kolegy budete zodpovědní za poskytování toho nejlepšího zákaznického servisu. Milý přístup, aktivní komunikace se zákazníky a znalost produktů je v této práci klíčová. Každý den budete pracovat s našimi produkty a upravovat prodejní plochu, aby byla pro naše zákazníky inspirací a usnadnila a zpříjemnila jim nakupování.

Hodíme se k sobě? Do našeho týmu zapadnete, když:

  • Děláte vše pro to, aby se u nás zákazníci cítili dobře
  • Jste pracovití a máte pozitivní přístup
  • Je pro vás důležité dotahovat věci do konce
  • Jste féroví a kolegové se na Vás mohou spolehnout

Chcete pracovat pro značku, na kterou můžete být hrdí?
Řekněte ANO M&S!

Chcete pracovat pro značku, na kterou můžete být hrdí? Řekněte ano M&S!

Kontakt

Marks and Spencer Czech Republic, a.s.
Janka Krupová
Telefon: 777 489 828
Jak to vidí naši zaměstnanci

Více
Hodnoty

Hodnoty

Více
Plán A

Plán A

Více
Historie

Historie

Více