PRODAVAČ/SKLADNÍK, M&S, Praha 1 (Václavské náměstí)

Jsme známá britská značka, která se pohybuje na trhu módy a dobrého jídla už neuvěřitelných 130 let. Základem naší důvěryhodnosti a stability je ohleduplný přístup ke světu kolem nás. Dáváme si záležet, abychom zákazníkům přinášeli nadčasovou módu, která se neomrzí a výborné potraviny pro opravdové gurmány.

Co Vás čeká:

  • péče o zákazníka
  • příjem zboží
  • vybalování zboži
  • doplňování zboží
  • uskladnění zboží
  • administrativa spojená s příjmem zboží
  • dodržování veškerých procedur spojených s příjmem zboží

Co od Vás očekáváme:

  • příjemné vystupování
  • zkušenosti z maloobchodu výhodou
  • prozákaznicky orientovaný přístup
  • rychlost, přesnost
  • fyzická zdatnost
  • ochota pracovat v chladu
  • ochota a způsobilost pracovat ve výškách

Co Vám nabízíme:

  • zaměstnaneckou slevu na naše zboží
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • hrubou mzdu 23 500 Kč
  • odměňovací systém zohledňující práci celého týmu prodejny i jednotlivce
  • různorodé benefity
  • nástup ihned nebo dohodou

Jestliže Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis.

Řekněte ANO značce, na kterou můžete být hrdí!
Řekněte ANO M&S!

Chcete pracovat pro značku, na kterou můžete být hrdí? Řekněte ano M&S!

Kontakt

Marks and Spencer Czech Republic, a.s.
Janka Krupová
Telefon: 777 489 828
Jak to vidí naši zaměstnanci

Více
Hodnoty

Hodnoty

Více
Plán A

Plán A

Více
Historie

Historie

Více