Specialista provozu prodejny, M&S, Praha 4 (Budějovická)

Jsme známá britská značka, která se pohybuje na trhu módy a dobrého jídla už neuvěřitelných 130 let. Základem naší důvěryhodnosti a stability je ohleduplný přístup ke světu kolem nás. Dáváme si záležet, abychom zákazníkům přinášeli nadčasovou módu, která se neomrzí a výborné potraviny pro opravdové gurmány.

2. nejlepší zaměstnavatel roku 2019

Co Vás čeká?

- Organizace a koordinace procesů pro zajištění optimální úrovně skladových zásob na prodejně
- Zajištění rychlého řešení všech technických poruch a elektrických výpadků
- Kontrola dodržování standardů bezpečnosti potravin v M&S
- Vyplňování a příprava všech důležitých dokumentů pro chod prodejny
- Zajištění dodržování standardů bezpečnosti potravin a bezpečných pracovních postupů
- Snižování a optimalizace nákladů a ztrát
- Zodpovědnost za BOZP a PO na prodejně
- Pravidelné školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO a hygienických předpisů
- Příprava podkladů pro audit
- Pomoc vedoucím pracovníkům s vedením týmu a podpora týmové práce
- Administrativní podpora prodejny (pošta, objednávky uniforem, kancelářských potřeb, atd.)
- Zodpovědnost při uzavíraní pokladen a sejfu a za odvoz tržeb
- Zástup za vedoucí pracovníky

Co od Vás očekáváme?

- zkušenost na obdobné pozici nebo vedoucí pozici v prodeji potravin
- smysl pro detail a přesnost
- komerční a analytické myšlení
- schopnost stanovovat priority a zorganizovat si práci
- dobré komunikační schopnosti
- znalost základních technických zařízení na prodejně, schopnost řešit opravy se servisními společnostmi
- uživatelská znalost práce na PC

Co Vám nabízíme:

- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- nástupní mzdu 27 000 Kč hrubého (a další pravidelný mzdový růst)
- každý měsíc Vám přispějeme 1 000 Kč do kafeterie (12 000 Kč za rok)
- za každý odpracovaný den dostanete příspěvek na stravování v hodnotě 105 Kč
- 5 týdnů dovolené
- dobře nastavený systém zapracování v nové roli (6 - 8 týdnů)
- možnost kariérního postupu
- zaměstnaneckou slevu na naše zboží a další benefity
- pracovní dobu: po - pá (4x ranní směny, 1x odpolední)
- pracoviště: Praha 5 (Metropole Zličín)
- nástup ihned

Chcete pracovat pro značku, na kterou můžete být hrdí? Řekněte ano M&S!

Janka Krupová

Kontakt

Marks and Spencer Czech Republic, a.s.
Telefon: 777 489 828
Jak to vidí naši zaměstnanci

Více
Hodnoty

Hodnoty

Více
Plán A

Plán A

Více
Historie

Historie

Více