Zpět

Kariérní cesta

Koho u nás potkáte a co má na práci?

PRODAVAČ

Stojím v první linii, ale vždy s úsměvem. Jsem tu od toho, abych pomohl zákazníkům vybrat to, co jim sedne. Ať už jde o víno nebo třeba oblek. Dbám na to, aby prodejna vypadala hezky a celkově se starám o příjemné prostředí. Když je potřeba zaběhnout pro jinou velikost a nebo k  pokladně, neváhám. Prostě dělám všechno pro to, aby se k nám lidé rádi vraceli.

PRODAVAČ – KOUČ

Pomáhám zákazníkům vybrat u nás to pravé. Když k nám přijde nějaký kolega-nováček, postarám se o to, aby u nás nebloudil. Všechno, co vím a umím, rád předám ostatním a zařídím, aby se mohli doučit, co ještě neznají. Náš management má ve mně oporu a já mu pomáhám zlepšit zákaznický servis, protože mám k našim zákazníkům opravdu blízko.

PRODAVAČ – ADMINISTRÁTOR

Starám se o všechny dokumenty a reporty, které jsou potřeba pro náš management. Vím, kolik se u nás utržilo a hrdě to dávám našim nadřízeným vědět. Když dojdou štítky, propisky nebo třeba uniformy pro moje kolegy, zařídím, aby jich bylo zase brzo dost.

PRODAVAČ – SKLADNÍK

Moje práce není žádná věda. Když dorazí zboží, převezmu ho a uložím tak, abychom ve skladu neměli nepořádek a všechno bylo na svém místě. Když se něco zákazníkům zalíbí tolik, že to hned vykoupí, neváhám a jdu zboží doplnit, ať je dost pro všechny. A když je potřeba vzít za těžkou práci, třeba při přestavbě prodejny, jsem k dispozici.

PRODAVAČ – KOORDINÁTOR

Dávám pozor na všechno, co se děje v mé prodejně od pokladny až po kabinky. Mám na starosti tým lidí a starám se o to, aby se jim dobře pracovalo a aby hravě zvládali svou práci. Když se objeví nějaký problém, nelením a jdu ho řešit. Jsem k ruce vedoucímu oddělení a pomáhám mu se skvěle postarat o naše zákazníky. Když nám na chvíli chybí vedoucí oddělení, zastupuju ho právě já.

SPECIALISTA PROVOZU PRODEJNY

Jsem tu od toho, aby byli všichni v bezpečí. Jak moji kolegové, tak naši zákazníci. O Bé-Ó-Zet-Pé vím první poslední. Ostatní se všemi důležitými směrnicemi, zákony a předpisy seznamuju tak, aby tomu labyrintu porozuměli. Papírování, které s tím souvisí, si také řeším sám. A v neposlední řadě taky dbám na to, aby se u nás neplýtvalo a nedocházelo ke zbytečným ztrátám.

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ (SECTION MANAGER)

Mám na starost celé oddělení a pečuji o náš tým. Když potřebuje někdo poradit anebo klesá na mysli, jsem tu pro něj, abych mu pomohl. Nesu zodpovědnost za to, jak se nám daří a jestli u nás zákazníci rádi nakupují. Umím to s čísly – poznám, jestli prodáváme dost a kde máme rezervy a potřebujeme přidat. Když se u nás děje nějaká akce, třeba ochutnávka M&S dobrot, zařídím, aby se podařila.

VISUAL MERCHANDISING SPECIALIST

Mám rád hezké věci a snažím se to přenést i do našich prodejen. Všimnu si hned, když je zrcadlo nakřivo nebo když figuríně za výlohou spadne paruka. Starám se, aby všechno, co naši zákazníci vidí, lahodilo jejich očím. A když se vynoří nové trendy nebo kolekce, dám o tom vědět kolegům, ať nezůstávají pozadu.

VEDOUCÍ PRODEJNY (STORE MANAGER)

Stojím v čele celé prodejny a starám se o to, aby všechno šlo jako po másle. Musím zvládat spoustu věcí, protože mám na starost přehled o tržbách, prodejních ukazatelích, vzhledu prodejny i dodržování všech našich interních pravidel. No prostě o všem, co se u nás na prodejně děje. Dělám svou práci tak, jak bych to očekával i od ostatních a jsem ztělesněním našich hodnot.

Jak to vidí naši zaměstnanci

Jak to vidí naši zaměstnanci

Více
Hodnoty

Hodnoty

Více
Plán A

Plán A

Více
Historie

Historie

Více

Volné pozice

Nastavení cookies